utkáním proti Cyclonům v neděli v 18 hod na brodském stadioně.

—————

Utkání Young vs. Old UB

17.12.2009 17:53
V pátek proběhne utkání mezi hráči HCUBB. Týmy budou sestaveny z řad stašich hráčů brodského béčka a týmu mlaďochů,taktéž tým B. Po skončení utkání proběhne autogramiáda hráčů v místním Hockey Baru. Po té bude následovat veselice do brzkých ranních hodin.     Vzkaz pro hráče: Každý ví, co...

—————

"Prohra" proti Old stars

12.12.2009 19:20
   Dnes tj. 12.12.2009 sehrálo družstvo brodské Béčko utkání proti prvnímu mužstvu v tabulce, Oldstars Uh.Ostroh. Utkání mělo svižné tempo už od začátku, počet šancí na obou stranách byl dostatek. Jenže je až neuvěřitelné jak mohou zámíchat utkáním dva pánové v černo-bílých dresech....

—————

Výlet do Ostrohu

11.12.2009 21:54
Zítra tj. 12.12.2009 se koná výlet na zimní stadión v Uh.Ostrohu, kde sehrajem utkání proti Oldstars

—————

Výhra nad Ducks 7:3

07.12.2009 08:33
V neděli sehrálo "B"  utkání proti soupeři z Uherského Hradiště Moravian Ducks. Utkání bylo v celkem svižném tempu.Soupeř překvapil ve své posile. Nicméně Brod hrál své a nedal soupeři prostor k nějakým větším akcím. Výsledek tedy 7:3

24.11.2009 18:24
Utkání mělo svižné tempo, první třetina patřila jednoznačně brodu. Ve druhé se brod přizpůsobil hře Rangers což mělo za následek snižení stavu. Ale ve třetí třetině opět Brod ukázal,kdo je tady domácí:)  Následná pozápasová fáze u someliéra P.Hodice nepotřebuje komentář:)