Prohra proti Shooters

V neděli sehrál celek Hcubb utkání proti hradištským Shooterům. Brod nastoupil jen v 10 hráčích, což se projevilo v poslední třetině, kde bylo potřeba nejvíce sil. Bohužel třetí třetina rozhodla. První třetinu vyhrál Brod 2:1, druhá skončila remízou 1:1 a třetí 1:4. Šance byly na obou stranách a utkání mělo rychlý děj a hlasatel Jarda Boček dodal utkání atmosféru extraligového zápasu:) Stav utkání tedy 4:6.

Vysoká výhra nad Ducks

Výsledkem 9:2 pro Brod skončil páteční zápas na ledě Ducks.

Po třetím kole první výhra

Brodský tým v letošním ročníku OHL poprvé ukořistil na domácím ledě výhru proti soupeři Cyclones Uherský Ostroh.Ultkání mělo spád a nepostrádalo ani různé potyčky mezi týmy. Výsledek utkání byl nakonec 6:4

Druhé utkání proti Old Stars

Broďané byli hosty Old Starů z Uherského Ostrohu. Utkání sice skončilo vítězstvím OS, ale jak řekl jeden z rozhodčích-bylo to výborné utkání a mnohem lepší než loňské finále těchto dvou celků. Výsledek tedy 4:6

INZULTACE SUDÍHO

Vedení OHL UH uděluje dle bodu č.18 Herního řádu trest hráči Adamu Martinákovi z týmu Cyclones za inzultaci rozhodčího v utkání č. 6 dne 9. 10. 2010 zákazem startu v soutěži do 30. 3. 2011. Poplatek 500 Kč za projednávání se strhne z účtu týmu Cyclones.

První utkání s nejvíce trestnými minutami

Perlička (ne moc pozitivní) ze zápasu 1. kola HC Uherský Brod B - UH Rangers a to v poměru vyloučení které bylo 14:11! Dosud největší počet trestů v jednom zápase OHL UH.